Menu
Корзина

Цікавить Вас умова партнерської угоди? Напишіть нам листа – ми надішлемо пропозицію!

Інформація нашого магазину RSS Feed

17 Feb Нове життя для тих, хто страждає від залежностей
admin 0 61
У наш час люди мають доступ до різноманітних речей. На жаль, через неправильні пріоритети і нездатність робити належний вибір, багато хто шукає задоволення в наркотиках, алкоголі, палінні. Сумний факт – більшість із них просто хотіли «розслабитися», та не змогли зупинитися. Найгірше – що ця залежність не лише не принесла справжнього задоволення, ал..
10 Feb Перепис Біблії у Миколаєві
admin 0 31
Благословенний та радісний час ми мали сьогодні в місті Миколаїв. Разом з церквою «Свет Миру» ми мали чудову нагоду – долучитись до проекту «Перепис Біблії» ... Дописуються вже останні сторінки цієї унікальної книги. Поспішайте! ... Щиро вдячні пасторові Геннадій Та Галина Лебедєви за запрошення, гостинність та можливості взяти участь в служінні! ..
09 Feb Дописуються вже останні сторінки цієї унікальної книги
admin 0 62
В центральній полтавській церкві АСД сьогодні створювалась рукописна Біблія і всі бажаючі змогли долучитись до цієї історичної акції. Дописуються вже останні сторінки цієї унікальної книги. Поспішайте!Щиро вдячні старшому пастору Євгену Земському за запрошення, гостинність і чудову атмосферу! Дякуємо Богові за все! ..
06 Feb «Бог дав мені друге життя»
admin 0 99
У створенні Рукописної Біблії взяв участь генерал легенда, герой України – Ігор Володимирович Гордійчук. Дістав важке поранення голови під час виходу з Іловайська.«Бог дав мені друге життя»,- сказав генерал-майор Збройних сил України. ..
05 Feb У створенні Рукописної Біблії взяв участь Перший президент України – Леонід Кравчук
admin 0 62
У створенні Рукописної Біблії взяв участь Перший президент України – Леонід Кравчук. Уже скоро відбудеться презентація цієї унікальної Біблії, до написання якої долучилися понад 32 тис. українців. Керівництво Українського Біблійного Товариства – президент, Григорій Комендант, та заступник генерального секретаря, Анатолій Райчинець, – також вруч..
03 Feb Біблія для дітей у кризових родинах із Ковельщини
admin 0 78
Релігійна громада Церкви Євангельських Християн-Баптистів у м. Ковель практично долучилася до реалізації благодійного проекту Біблійного Товариства «Слово надії для дітей у кризових родинах».26 лютого 2020 року команда активних членів церкви на чолі з відповідальним за служіння, Сергієм Цип’яшуком, відвідала кризові сім’ї у селі Грив’ятки й окр..
02 Feb Триває фінішна пряма зі створення Рукописної Біблії
0 23
Цієї суботи мали перевагу бути на звітний конференції церков ХВЄ у Дніпропетровській області, а у неділю у криворіжських церквах «Вефіль», «Філадельфія» та церкві на Карнаватці. Бажаючих було значно більше, ніж можливостей для переписування. Створення Рукописної Біблії добігає кінця, і зараз дописуються вже останні сторінки. -- Щиро вдячні за ..
31 Jan Створення рукописної Біблії вже на фінішній прямій!
admin 0 26
Створення рукописної Біблії вже на фінішній прямій! В цю суботу ми мали можливість представити цю акцію на спільному служінні Церков АСД міста Харкова і області у готелі Прем’єр Палас, а у неділю у сумській церкві християн-баптистів «Благодать» та Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі Православної Церкви України. Сотні бажаючих змогли долу..
30 Jan Новая статья блога
admin 0 22
Шановні друзі Біблії, дорогі брати і сестри!Щиро дякую за вашу підтримку та молитви щодо проекту, представленого минулого року, – «Слово любові для важкохворих дітей»! Спільно з багатьма українськими церквами ми змогли досягти тисячі дітей, які перебувають у медичних установах у різних куточках країни, та принести їм і їхнім близьким небесну звістк..
29 Jan Створення рукописної Біблії у місті Нова Одеса
admin 0 20
Створення рукописної Біблії ???? вже на фінішній прямій! Минулої неділі Українське Біблійне Товариство завітало до церкви ХВЕ міста Нова Одеса (Миколаївська область), де разом у нас були приємні хвилини спілкування, та можливості взяти участь у служінні – запропонувавши всім бажаючим долучитись до благодійного проекту «Перепис Біблії»????. - ..
16 Jan Біблія 2020
admin 0 86
Уявіть собі, що люди у цілому світі – у всіх містах, країнах і континентах – спільно читають Біблію, щодня, протягом цілого року! Представляємо всесвітню ініціативу «Біблія–2020», що розпочнеться 1 січня та триватиме протягом цілого 2020 року. Завантажуйте мобільний застосунок, приєднуйтесь до спільноти, читайте, знімайте відео та діліться зі ..
04 Jan Накопичуй бонуси з кожної покупки в магазині «Біблія»
admin 0 91
Привіт друже! Раді зустрічі та можливості співпраці з Тобою. Завітавши на наш сайт, Ви вже мали можливість переконатись в помірних цінах на товар, та добрий і якісний сервіс! Хочемо повідомити Вам, що в нашому магазині діють «Бонусні бали», які ви зможете накопичувати при купівля в нашому магазині та використати при оформлені наступних замовлень!..
Показано с 1 по 12 из 17 (всего 2 страниц)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.