Menu
Корзина

Цікавить Вас умова партнерської угоди? Напишіть нам листа – ми надішлемо пропозицію!

Інформація нашого магазину RSS Feed

16 Jan Біблія 2020
admin 0 34
Уявіть собі, що люди у цілому світі – у всіх містах, країнах і континентах – спільно читають Біблію, щодня, протягом цілого року! Представляємо всесвітню ініціативу «Біблія–2020», що розпочнеться 1 січня та триватиме протягом цілого 2020 року. Завантажуйте мобільний застосунок, приєднуйтесь до спільноти, читайте, знімайте відео та діліться зі ..
04 Jan Накопичуй бонуси з кожної покупки в магазині «Біблія»
admin 0 38
Привіт друже! Раді зустрічі та можливості співпраці з Тобою. Завітавши на наш сайт, Ви вже мали можливість переконатись в помірних цінах на товар, та добрий і якісний сервіс! Хочемо повідомити Вам, що в нашому магазині діють «Бонусні бали», які ви зможете накопичувати при купівля в нашому магазині та використати при оформлені наступних замовлень!..
04 Jan «Різдво – це коли народився Бог»
admin 1 13
Різдво – це коли народився Бог, – саме так охарактеризувала Маргарита, одна з маленьких вихованок Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», свято, на яке очікують християни у цілому світі. Цього дня воно завітало до стін її закладу. Для дітей це був справжній приємний сюрприз, бо вони не очікували такої кіл..
04 Jan Благодійний марафон
0 7
1 грудня 2019 р. у місті Кременець, що на Тернопільщині, громадська організація «Зоря Надії» на чолі з Аллою Андрущук організувала та провела благодійний марафон у підтримку дітей і молоді з особливими потребами. Українське Біблійне Товариство також долучилося до марафону.Діти з особливими потребами грали на музичних інструментах, читали вірші, спі..
04 Jan У Черкаському онкодиспансер
admin 0 9
09 листопада завітали до Обласного центру дитячої онкології та гематології у Черкаському онкодиспансері. Разом із волонтерами помісної церкви ОЦХВЄ відвідали маленьких пацієнтів, що перебувають на лікуванні у стаціонарі. Ці гостини разом із подарунками дали можливість принести промінчик надії батькам у цих скрутних обставинах. Разом із Зульфия Резн..
04 Jan У НаУКМА відбудеться
admin 0 7
У вівторок, 19 листопада, у НаУКМА відбудеться «Всеукраїнське переписування Біблії» — акція зі створення народної Рукописної Біблії, яка внесена в Національний реєстр рекордів України та номінована на світовий рекорд.Перепис Біблії стартував у червні 2018 року з ініціативи Українського біблійного товариства. Тисячі громадян України різних християнс..
04 Jan Зцілення душевних ран
1 20
24-25 жовтня у місті Ірпінь проходила конференція "Зцілення душевних ран" за участю автора програми Пет Мірсма. У конференції взяли участь провідні служителі, пастори і капелани, а також уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.Ця подія є результатом дворічного навчання консультантів і фасилітаторів практичним методам зцілення д..
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.