Menu
Корзина

Цікавить Вас умова партнерської угоди? Напишіть нам листа – ми надішлемо пропозицію!

Новини Українського Біблійного Товариства RSS Feed

04 Jan «Різдво – це коли народився Бог»
admin 1 197
Різдво – це коли народився Бог, – саме так охарактеризувала Маргарита, одна з маленьких вихованок Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», свято, на яке очікують християни у цілому світі. Цього дня воно завітало до стін її закладу. Для дітей це був справжній приємний сюрприз, бо вони не очікували такої кіл..
04 Jan Благодійний марафон
0 179
1 грудня 2019 р. у місті Кременець, що на Тернопільщині, громадська організація «Зоря Надії» на чолі з Аллою Андрущук організувала та провела благодійний марафон у підтримку дітей і молоді з особливими потребами. Українське Біблійне Товариство також долучилося до марафону.Діти з особливими потребами грали на музичних інструментах, читали вірші, спі..
04 Jan У Черкаському онкодиспансер
admin 0 202
09 листопада завітали до Обласного центру дитячої онкології та гематології у Черкаському онкодиспансері. Разом із волонтерами помісної церкви ОЦХВЄ відвідали маленьких пацієнтів, що перебувають на лікуванні у стаціонарі. Ці гостини разом із подарунками дали можливість принести промінчик надії батькам у цих скрутних обставинах. Разом із Зульфия Резн..
04 Jan У НаУКМА відбудеться
admin 0 155
У вівторок, 19 листопада, у НаУКМА відбудеться «Всеукраїнське переписування Біблії» — акція зі створення народної Рукописної Біблії, яка внесена в Національний реєстр рекордів України та номінована на світовий рекорд.Перепис Біблії стартував у червні 2018 року з ініціативи Українського біблійного товариства. Тисячі громадян України різних християнс..
04 Jan Зцілення душевних ран
1 369
24-25 жовтня у місті Ірпінь проходила конференція "Зцілення душевних ран" за участю автора програми Пет Мірсма. У конференції взяли участь провідні служителі, пастори і капелани, а також уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.Ця подія є результатом дворічного навчання консультантів і фасилітаторів практичним методам зцілення д..
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.