Menu
Корзина

Цікавить Вас умова партнерської угоди? Напишіть нам листа – ми надішлемо пропозицію!

Інформація нашого магазину - Біблійне Товариство RSS Feed

17 Feb Нове життя для тих, хто страждає від залежностей
admin 0 44
У наш час люди мають доступ до різноманітних речей. На жаль, через неправильні пріоритети і нездатність робити належний вибір, багато хто шукає задоволення в наркотиках, алкоголі, палінні. Сумний факт – більшість із них просто хотіли «розслабитися», та не змогли зупинитися. Найгірше – що ця залежність не лише не принесла справжнього задоволення, ал..
10 Feb Перепис Біблії у Миколаєві
admin 0 13
Благословенний та радісний час ми мали сьогодні в місті Миколаїв. Разом з церквою «Свет Миру» ми мали чудову нагоду – долучитись до проекту «Перепис Біблії» ... Дописуються вже останні сторінки цієї унікальної книги. Поспішайте! ... Щиро вдячні пасторові Геннадій Та Галина Лебедєви за запрошення, гостинність та можливості взяти участь в служінні! ..
09 Feb Дописуються вже останні сторінки цієї унікальної книги
admin 0 47
В центральній полтавській церкві АСД сьогодні створювалась рукописна Біблія і всі бажаючі змогли долучитись до цієї історичної акції. Дописуються вже останні сторінки цієї унікальної книги. Поспішайте!Щиро вдячні старшому пастору Євгену Земському за запрошення, гостинність і чудову атмосферу! Дякуємо Богові за все! ..
06 Feb «Бог дав мені друге життя»
admin 0 74
У створенні Рукописної Біблії взяв участь генерал легенда, герой України – Ігор Володимирович Гордійчук. Дістав важке поранення голови під час виходу з Іловайська.«Бог дав мені друге життя»,- сказав генерал-майор Збройних сил України. ..
31 Jan Створення рукописної Біблії вже на фінішній прямій!
admin 0 13
Створення рукописної Біблії вже на фінішній прямій! В цю суботу ми мали можливість представити цю акцію на спільному служінні Церков АСД міста Харкова і області у готелі Прем’єр Палас, а у неділю у сумській церкві християн-баптистів «Благодать» та Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі Православної Церкви України. Сотні бажаючих змогли долу..
29 Jan Створення рукописної Біблії у місті Нова Одеса
admin 0 9
Створення рукописної Біблії ???? вже на фінішній прямій! Минулої неділі Українське Біблійне Товариство завітало до церкви ХВЕ міста Нова Одеса (Миколаївська область), де разом у нас були приємні хвилини спілкування, та можливості взяти участь у служінні – запропонувавши всім бажаючим долучитись до благодійного проекту «Перепис Біблії»????. - ..
04 Jan «Різдво – це коли народився Бог»
admin 1 31
Різдво – це коли народився Бог, – саме так охарактеризувала Маргарита, одна з маленьких вихованок Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», свято, на яке очікують християни у цілому світі. Цього дня воно завітало до стін її закладу. Для дітей це був справжній приємний сюрприз, бо вони не очікували такої кіл..
04 Jan У Черкаському онкодиспансер
admin 0 31
09 листопада завітали до Обласного центру дитячої онкології та гематології у Черкаському онкодиспансері. Разом із волонтерами помісної церкви ОЦХВЄ відвідали маленьких пацієнтів, що перебувають на лікуванні у стаціонарі. Ці гостини разом із подарунками дали можливість принести промінчик надії батькам у цих скрутних обставинах. Разом із Зульфия Резн..
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.