У наш час люди мають доступ до різноманітних речей. На жаль, через неправильні пріоритети і нездатність робити належний вибір, багато хто шукає задоволення в наркотиках, алкоголі, палінні. Сумний факт – більшість із них просто хотіли «розслабитися», та не змогли зупинитися. Найгірше – що ця залежність не лише не принесла справжнього задоволення, але стала руйнівною для їхнього здоров’я, сімей і життя.

12 лютого 2020 року працівники Західного відділення Українського Біблійного Товариства завітали у реабілітаційний центр «Нове Життя» у смт Запитів, що на Львівщині.

Тут нарко - та алкозалежних лікують Божим Словом і трудотерапією. Живуть тут за чітким графіком: підйом о шостій ранку, молитва, біблійний урок, сніданок, праця, обід, молитва… відбій о десятій. 

Під час перебування у такому центрі людина навчається читати Святе Письмо, визнавати свої помилки, молитися, робити правильний вибір, працювати, любити ближніх, берегти й цінувати те, що має.

Директор центру Валентин Жилін надзвичайно влучно описав мету їхнього служіння:

«Успіх у звільненні від будь-якої залежності безпосередньо пов’язаний із тим, наскільки сам залежний бажає відкритися для роботи Святого Духа у його житті. Віра в Бога – це також залежність, але не руйнівна, а така, що збудовує, і саме до такої залежності через Його Слово ми бажаємо привести кожного реабілітанта».

«Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно» (1 Кор. 6:12).

www.Ukrbs.org